Is Zerrie fake?

30. června 2012 v 17:13 | Kate & Anette |  Hot News
Ok, následující článek se týká Zayna a jeho holky Perrie, zaujal mě, a tak jsem se rozhodla ho přeložit doslova tak jak je.
Pochází z tohohle webu.. Je to DOSLOVNÝ PŘEKLAD, nic z toho jsem nenapsala já, ale když se na to video podíváte, je to opravdu tam... ;)
..
..

Ok, respektuji Perrie jako osobu, myslím si, že je talentovaná a hezká atd. Byla jsem v pohodě se "Zerrie" věcí, ale starý dobrý Harry potvrdil, co si tisíce z nás mysleli... je to falešné?

Oh, a taky trochu Larry.

Harryho změny textů mě rozesmívají.

Takže, tady je moje analýza More Than This z Phoenixu 10.6.2012. Použila jsem tohle video, protože jsem to už viděla z hodně úhlů a na tomhle je to nejlépe vidět. Myslím, že je to dost vtipné!

Harry v podstatě dává najevo, že Zerrie je falešný vztah, změnou textu a Louis to evidentně naplánoval, alespoň trochu.


Dobře se podívejte na prvních pár vteřin, Zayn šeptá Louisovi, pak hodí rukama a udělá gesto, které vypadá jako "nedělej to" nebo "ne", vidíte to?

Tohle s tím nemá nic společného, ale okolo 9.-15. vteřiny Zayn vypadá, jako by zesměšňoval Liamovu vážnost, když zpívá a pak se tomu směje.

V 21. sekundě, Zayn ukazuje směrem na Harryho a gestikuluje něco, co nevidíme.

V 35. sekundě, Louis ukazuje buď na Zayna, nebo na Harryho (nejsem si jistá) před Harryho sólem. Evidentně něco plánují.

Tak, Larry Moment. 1:02 Harry říká "Love you more than Stanley", pak se otočí a usměje se na Louise (Stanley je jeden z Louisových kamarádů, pokud jste to nevěděli. Už tuhle změnu udělal nedávno na jednom z koncertů. San Diego? Nepamatuju si, ale řekl "Love you more than Stan")

Okolo 1:06 vidíme Louise mluvit s Harrym a naznačovat mu, aby něco udělal, nebo kdy to má udělat.

POTOM. 2:04 říká "Love Zayn more than this". Kamera ho nezabírá, ale můžeme to dobře slyšet, protože si dává záležet, aby byl hlasitější než ostatní.

A PAK.. 2:18 je Zaynovo sólo a říká "I'm asking you to stay for a little while inside my arms" a Louis se podívá na Harryho a řekne mu, aby to udělal. Pak Harry zazpívá "What a liee" (Jaká lež!), očividně jako odkaz na to, že Zaynův a Perrie vztah je lež, protože Harry řekl, že Zayn lhal po tom, co zazpíval jeho krátké zamilované sólo. Můžeme vidět Louise chvíli se smát.

Vidíme ho se smát na Harryho taky ve 2:37.

Ve 2:55 si Harry položí nohu vedle Zayna a on se odsune. Haha!

Ve 3:05 se Lou a Harry na sebe opět podívají a smějí se, očividně to plánovali. Pak to udělají znovu.

Ve 3:21 Harry znovu řekne "Love Zayn mmore than this". Po skončení písničky Zayn upřímně vypadá fakt naštvaně.

Já nevím, co si myslíte? Opravdu se nesnažím útočit na Perrie, ale pokud se podíváte na to video, je to tam. Zerrie je lež.

A jak vtipní jsou Louis a Harry? Ahh taje mi srdce.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
FANCLUBS WE ARE IN: